Hírek
2011. Július 07. 07:53, csütörtök |
Bulvár
Forrás: Story Online
Zoltán Erika olykor bugyi nélkül lép fel

A Nagy Duett-beli partnere, Hajdú Péter Zoltán Erikát kényes öltözködési kérdésről faggatta: visel-e az énekesnő fehérneműt.
A Frizbi házigazdája az egyik napilapban olvasta, hogy Erika az első fellépésén nem viselt bugyit, és most rá is kérdezett: azóta is tartja-e ezt a szokását. Bár az énekesnő ebben az értelemben nem emlékezett az első fellépésére, de nem tagadta, néha tényleg elhagyja a fehérneműt. "Vannak olyan fellépőruhák, amelyek alá nem fér be a bugyi" - vallotta be Zoltán Erika, aki szerint nem szép, ha a fehérnemű vonala erősen átüt a ruhán.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:39, szerda | Bulvár
Megnyitották a BMW debreceni \"tehetség gyárát\"
TalentFactory - \"tehetség gyár\" - kezdte meg a működését a BMW Group Gyár Debrecen duális szakképzési programja keretében - jelentették be a gyár és a város vezetői sajtótájékoztatón kedden a helyszínen.
2025. Április 08. 07:55, kedd | Bulvár
Négynapos lesz idén a Hollókői Húsvéti Fesztivál
Folklórprogramokkal, palóc gasztronómiával, népszokások felelevenítésével és az elmaradhatatlan locsolkodással várja a látogatókat a Hollókői Húsvéti Fesztivál
2025. Április 05. 07:57, szombat | Bulvár
Magyarellenes molinóval üzentek, székely zászlót rongáltak a bukaresti szurkolók Székelyföldön
Magyarellenes molinót feszítettek ki rövid időre a csíkszeredai Mikó-vár előtt, Csíkszentkirályon a turulszobor mellé kitűzött székely zászlót rongálták meg a Steaua Bucuresti futballcsapat szurkolói Székelyföldön
2025. Április 01. 07:25, kedd | Bulvár
Elkészült a Horizont kerékpáros kéktúra Bakonybél és Nagyoroszi közötti szakasza