Hírek
2020. Február 17. 12:40, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Tűz miatt kiürítettek egy fővárosi bölcsődét
Kisebb tűz ütött ki egy gyermekintézményben hétfőn Budapest XIX. kerületében, a Huba utcában, senki sem sérült meg.
A katasztrófavédelem az MTI-vel közölte: a lángok a padlástérben csaptak fel, az épületet még a tűzoltók kiérkezése előtt kiürítették.
A közlemény szerint a padlástér körülbelül egy négyzetméteren égett. A fővárosi hivatásos tűzoltók eloltották a lángokat.
Az MTI úgy értesült, 31 bölcsődés és 10 nevelő hagyta el az épületet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld
Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját
Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld
KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt
2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.
2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld
Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról
A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -
2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld
Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj
Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.

