Városlista
2026. február 25, szerda - Géza

Hírek

2019. Július 22. 09:54, hétfő | Életmód
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Toxikológus: nincs negatív hatása egy doboz energiaitalnak

Toxikológus: nincs negatív hatása egy doboz energiaitalnak

Zacher Gábor toxikológus szerint egy doboz energiaitalnak nincs negatív hatása, ezért nem látja értelmét a \"riogatásnak\".

Az orvos vasárnap az M1 csatornán azt mondta: egy doboz energiaitalnak körülbelül ugyanannyi a koffeintartalma, mint egy adag kávénak.

Rendszeres fogyasztás mellett azonban a 14 évesnél fiatalabbaknál magas vérnyomás és szívelégtelenség alakulhat ki - hívta fel a figyelmet. Riogatás és tiltás helyett azonban inkább beszélni kellene nekik arról, hogy a rendszeres energiaital-fogyasztásnak milyen hatásai lehetnek - közölte.

Címkék: energiaital, hatás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 25. 14:00, szerda | Életmód

Pataky Attila: több mint ötven év munkájának elismerése a Petőfi Zenei Életműdíj

Több mint ötven év munkájának elismerése a Petőfi Zenei Életműdíj - mondta Pataky Attila, aki az M1 aktuális csatorna kedd reggeli műsorában beszélt a díjról és a díjátadó gálaestről.

2026. Február 24. 16:00, kedd | Életmód

Szarka Tamás 24 állomásos turnéra indul Otthon vagyunk címmel

Szarka Tamás március közepén 24 állomásos turnéra indul Otthon vagyunk címmel, hogy a magyar kultúrát és tájainkat közelebb hozza a közönséghez.

2026. Február 24. 12:00, kedd | Életmód

Megjelenik a magyarországi autópiacon a kínai Geely márka

Újabb kínai márka jelenik meg a magyarországi újautó-piacon: a Geely modellek értékesítése a tervek szerint márciusban-áprilisban indul el a kereskedéseknél - jelentette be a magyarországi importőr, a Geely Hungary hétfőn.

2026. Február 23. 09:00, hétfő | Életmód

Koncert Plusz címmel indít sorozatot a Pannonhalmi Főapátság

Koncert Plusz címmel indít sorozatot a Pannonhalmi Főapátság, első alkalommal február 27-én várják a közönséget nagyböjti koncertre, monostori sétára és beszélgetésre.