Hírek
2019. Március 06. 16:04, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tovább csökkent a megbetegedések száma
Tovább csökkent az influenza tünetek miatt orvoshoz fordulók száma; február 25. és március 3. között 37 százalékkal kevesebb, 21 300 beteg volt, mint az azt megelőző héten
– derült ki a Nemzeti Népegészségügyi Központ szerdai jelentéséből. Mint írták, az előző héthez hasonlóan az ország valamennyi közigazgatási területén csökkent a betegszám, és a korösszetételében sincs változás.
Ugyan a járvány visszavonulóban, de jó néhány kórház továbbra is fenntartja a korábban elrendelt látogatási tilalmakat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 20. 07:31, csütörtök | Belföld
Ingatlanfejlesztők: 2025 a lakáspiaci fordulat éve lett Magyarországon
2025. November 20. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ahhoz, hogy győzni tudjunk, mindenkire szükségünk lesz
Ahhoz, hogy győzni tudjunk, mindenkire szükségünk lesz - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán Vácrátóton, ahol részt vett a kormánypártok háborúellenes aláírásgyűjtésén.
2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld
Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját
Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld
KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt
2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.

