Hírek
2021. November 06. 16:03, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Többször is lőtt egy verekedő, többeket elfogtak - VIDEÓ
Biztonsági kamerák rögzítették a verekedést. A gyanúsítottakat gyorsan azonosították a VII. kerületi nyomozók.
A fővárosi bulinegyed egyik szórakozóhelyének lépcsőházában tört ki verekedés október 30-án hajnalban, egy férfi súlyosan megsérült. A verekedésben egy gáz- és riasztófegyvert is többször elsütöttek - közölte a rendőrség.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság VII. Kerületi Rendőrkapitányság csoportosan, felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett gyanúja miatt indított nyomozást. A feltételezett elkövetőket azonosították, közülük két férfit a három napon belül elfogtak.
Legfiatalabb társuk ellen körözést adtak ki, a férfi november 4-én feladta magát. A 41 éves Sz. Andrást, a 26 éves R. Bencét és a 22 éves L. Norbertet kihallgatásukat követően a VII. Kerületi Rendőrkapitányságon őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Megkezdődött az új elektromos Mercedes-Benz C-osztály sorozatgyártása a kibővített kecskeméti gyárban
2026. Július 14. 09:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: a választók döntését hajtottuk végre
A választók döntését hajtotta végre a magyar Országgyűlés az alaptörvény tizenhetedik módosításával
2026. Július 14. 07:34, kedd | Belföld
Elfogadták az alaptörvény tizenhetedik módosítását
Elfogadta az Országgyűlés hétfőn az alaptörvény tizenhetedik módosítását, amelynek értelmében a hatálybalépést követő napon Sulyok Tamás köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
