Hírek
2018. Június 25. 14:29, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció - pixabay
Több százezres telefont lopott, majd mérgében földhöz vágta
Földhöz vágta mérgében, sőt meg is taposta a több százezres mobiltelefont egy tolvaj Szigetváron.
Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomozott a Szigetvári Rendőrkapitányság az ellen az 54 éves helybeli férfi ellen, aki egy őrizetlenül hagyott mobiltelefont lopott el május elsején hajnalban egy szigetvári kocsmából. A rendőröket a telefon tulajdonosa hívta és elmondta, hogy a 175 ezer forint értékű telefont alig pár percre hagyta őrizetlenül a kerthelyiség egyik asztalán.
A rendőrök még a bejelentés napján a kora délután elfogták a lopással gyanúsítható férfit, aki kihallgatásán beismerte tettét, és azt is elmondta, hogy a telefon hazafelé elkezdett csörögni, ezért mérgében földhöz vágta, majd meg is taposta. A törött mobiltelefont végül eldobta.
A férfi ellen folytatott nyomozást a rendőrség a napokban befejezte, és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Megkezdődött az új elektromos Mercedes-Benz C-osztály sorozatgyártása a kibővített kecskeméti gyárban
2026. Július 14. 09:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: a választók döntését hajtottuk végre
A választók döntését hajtotta végre a magyar Országgyűlés az alaptörvény tizenhetedik módosításával
2026. Július 14. 07:34, kedd | Belföld
Elfogadták az alaptörvény tizenhetedik módosítását
Elfogadta az Országgyűlés hétfőn az alaptörvény tizenhetedik módosítását, amelynek értelmében a hatálybalépést követő napon Sulyok Tamás köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
