Városlista
2026. április 10, péntek - Zsolt

Hírek

2016. Április 03. 05:00, vasárnap | Kék hírek
Forrás: mti

Prostitúcióra kényszerítő férfiakat tartóztattak le Zalában

Prostitúcióra kényszerítő férfiakat tartóztattak le Zalában

Előzetes letartóztatásba helyezett pénteken a Zalaegerszegi Járásbíróság három zalai férfit, akik ellen szexuális kényszerítés, kerítés és más bűncselekmények miatt folyik eljárás

- közölte a rendőrségi honlapon szombaton a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság. A rendőrségre még február végén érkezett bejelentés arról, hogy több férfi bezárva tartott, bántalmazott és prostitúcióra kényszerített egy fiatalkorú lányt. A rendőrök ennek nyomán március 30-án fogták el a Lovásziban, Szentpéterúron és Pacsán élő férfiakat, akik a gyanú szerint a 17 éves lányt és egyelőre nem azonosított más fiatalokat is arra kényszerítettek, hogy pénzért szexuális kapcsolatot létesítsenek férfiakkal.
A 17 éves fiatalt bántalmazták is, ami miatt nyolc napon túl gyógyuló súlyos sérülést szenvedett. Az egyik gyanúsított közreműködésével Németországba szállították, ahol négy héten keresztül szintén prostitúcióra kényszerítették - közölte még a zalai rendőr-főkapitányság.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek

Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában

Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.

2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek

BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt

A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.

2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek

Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében

Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton

2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek

Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben

A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.