Hírek
2019. Március 29. 13:09, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Orgazdát fogtak el Szabolcsban
Nagy mennyiségű csempészett cigarettát, aranyat, készpénzt valamint egy engedély nélkül tartott fegyvert találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nyomozói egy Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében elfogott orgazdánál
- tájékoztatta a hatóság észak-alföldi bűnügyi igazgatósága pénteken az MTI-t. A pénzügyőrök és a kommandósok házkutatás során a majdnem 40 ezer doboz illegális dohányáru mellett mintegy 15 millió forint értékben foglaltak le készpénzt, ékszereket és gépkocsikat.
Az ügyben egy férfit és egy kettős, ukrán-magyar állampolgárságú nőt hallgattak ki gyanúsítottként üzletszerűen elkövetett költségvetési csalás miatt.
Az észak-alföldi bűnügyi igazgatóság 2018-ban több mint 450 nyomozást folytatott le dohánytermékekkel kapcsolatos bűncselekményekben és összesen több mint 700 ezer doboz cigarettát foglalt le, egymilliárd forintot meghaladó értékben - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld
A Wizz Air rendszerei a hét közepén tervezett karbantartás miatt átmenetileg leállnak
2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld
Portfolio.hu: Brüsszel kemény üzenetet küldött a magyar kormánynak
Brüsszel egyértelművé tette, hogy a Barátság vezetéket ért dróntámadás okozta károkért Oroszország felelős
2026. Február 24. 10:26, kedd | Belföld
Holnap éjfélig még benyújtható a katabevallás
A kisadózóknak 2026. február 25-éig kell nyilatkozniuk a 2025-ben megszerzett bevételükről. A nyilatkozat pár perc alatt elkészíthető, és online beadható.
2026. Február 24. 07:35, kedd | Belföld
Választás 2026 - Orbán Viktor: amíg nem jön az olaj, nincs pénz Ukrajnának
Amíg nem jön az olaj a Barátság kőolajvezetéken, addig nincs pénz Ukrajnának

