Városlista
2026. július 14, kedd - Őrs

Hírek

2020. Január 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Nyakon szúrta volt barátnőjét egy férfi Budapesten

Nyakon szúrta volt barátnőjét egy férfi Budapesten

Nyakon szúrta volt barátnőjét egy férfi a fővárosban, a rendőrök fél órán belül elfogták - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság vasárnap.

A www.police.hu oldalon közzétett tájékoztatás szerint a 38 éves férfi még péntek este ment volt barátnője XI. kerületi lakásához. A nő beengedte a férfit, de szóváltásba keveredtek, a férfi ütni kezdte. Az éppen zárcsere miatt a lakásban dolgozó lakatos a nő védelmére kelt, ennek ellenére a támadónak sikerült a nőt egy késsel többször megszúrnia, majd elmenekült.

A rendőrök a férfit fél órán belül elfogták V. kerületi lakásában. Emberölés kísérletének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.

Címkék: budapest, késelés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld

Lannert Judit: a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák vannak az új oktatáspolitika fókuszában

Az új szemlélet középpontjában a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák állnak - közölte az oktatási és gyermekügyi miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.

2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld

Az EU jóváhagyta a Magyar Fejlesztési Bank számára előirányzott kétmilliárd eurós magyar állami tőkeinjekciót

Az Európai Bizottság, az uniós állami támogatási szabályok alapján, jóváhagyta a Magyarország által a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) számára nyújtott kétmilliárd eurós, mintegy 760 milliárd forintos tőkeinjekciót

2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni

Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.