Hírek
2013. Április 02. 11:44, kedd |
Belföld
Forrás: mno.hu
Megszépülnek a Nokiák

A Nokia hosszú évekig volt a világ legnagyobb gyártója, így megengedhette magának azt a luxust, hogy olyan formatervű telefont készítsen, amilyen jólesik neki.
Az érintőképernyővel szerelt okostelefonok érkezése sajnálatos módon nem tett jót az egyedi formatervnek és anyaghasználatnak, így a mai készülékek meglehetősen egy kaptafára készülnek.
A mostani Lumia készülékek polikarbonátból készülnek, mely bár könnyű és strapabíró, meglehetősen kevéssé elegáns, így a finn vállalatnak mozdulnia kell a minőségibb anyagok felé. Stephen Elop a cég vezérigazgatója most egy interjú során nyilatkozta, hogy a jövőben érkező felsőkategóriás Lumia készülékek már nem nélkülözik majd a fémet, és ezáltal sokkal versenyképesebben indulnak harcba a vásárlók kegyeiért.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 21. 08:05, csütörtök | Belföld
Ilyen volt az augusztus 20-i tűzijáték
2025. Augusztus 21. 08:03, csütörtök | Belföld
Fehér Ház: sok helyszín szerepel a lehetőségek között a Putyin-Zelenszkij találkozó megtartására
Budapest is felmerült a lehetséges helyszínek között.
2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld
Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.