Hírek
2017. Május 06. 15:10, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Kiesett a buszból és meghalt egy férfi a fővárosban
A helyszínen életét vesztette az a férfi, aki szombaton a főváros XVI. kerületében kiesett a buszból - közölte a rendőrség a saját honlapján.
A police.hu-ra feltett közlemény szerint az eddig tisztázatlan baleset a Vidámvásár utcában történt.
A helyszínelés idejére a rendőrök a Vidámvásár utcát a Somkút utca és a Batthyány Ilona utca között lezárták, a forgalmat a Szabadföld út és a Veres Péter út irányába terelik.
Bakó Pál, a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) fődiszpécsere az MTI érdeklődésére elmondta, egy 46-os jelzésű buszból esett ki a férfi.
Az ügyet a rendőrség vizsgálja, arról, hogy pontosan mi történt, ők tudnak majd tájékoztatást adni később - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Lannert Judit: a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák vannak az új oktatáspolitika fókuszában
Az új szemlélet középpontjában a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák állnak - közölte az oktatási és gyermekügyi miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Az EU jóváhagyta a Magyar Fejlesztési Bank számára előirányzott kétmilliárd eurós magyar állami tőkeinjekciót
Az Európai Bizottság, az uniós állami támogatási szabályok alapján, jóváhagyta a Magyarország által a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) számára nyújtott kétmilliárd eurós, mintegy 760 milliárd forintos tőkeinjekciót
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.
