Hírek
2012. Április 24. 07:01, kedd |
Belföld
Forrás: OrintPress
Két új járatot indít Debrecenből a Wizz Air
A Wizz Air, Közép- és Kelet-Európa legnagyobb diszkont légitársasága ma bejelentette, hogy két új útvonalat indít Debrecen, illetve a holland Eindhoven és a milánói Malpensa repterek között.
A járatok 2012 decemberétől, kezdetben hetente kétszer indulnak majd Debrecenből
A már meglévő londoni járattal együtt a debreceni útvonalak körülbelül 100 000 utast szállítanak az első évben, és mintegy 100 új munkahelyet teremtenek a városban. Szintén ma jelentették be, hogy megkezdődött a vállalat téli menetrend szerinti jegyértékesítése, amely során a múlt évhez képest hat útvonallal többre, összesen 22 célállomásra válthatók jegyek.
A Wizz Air Debrecen-London útvonala népszerű mind az üzletemberek, mind a turisták körében, és az eindhoveni és milánói két új járat tovább erősíti majd a turizmus és a foglalkoztatás növekedését Debrecenben és vonzáskörzetében - áll a debreceni önkormányzat sajtóközleményében.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 27. 12:00, szerda | Belföld
Megjelent a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működésének felülvizsgálatáról szóló kormányhatározat
A kormány felülvizsgálja a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működését. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyben jelent meg kedden.
2026. Május 27. 11:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: költségvetési biztost kap az MTVA és az NMHH
2026. Május 27. 09:00, szerda | Belföld
Meteorológia: szerdán hevesebb zivatarok lehetnek a nyugati és a keleti határszélen
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki szerdán a Dunántúl nyugati, délnyugati részein és az északkeleti határ közelében - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéséből.
