Hírek
2021. Június 28. 14:06, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Karddal támadt, karóval és ököllel ütött
Bajonettel, karóval és ököllel bántalmazta egymást az a két karancskeszi férfi, akiket gyanúsítottként hallgattak ki a salgótarjáni nyomozók.
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság kétrendbeli súlyos testi sértés bűntett kísérlet megalapozott gyanúja miatt indított eljárást egy 29 éves, valamint egyrendbeli súlyos testi sértés bűntett kísérlet miatt egy 39 éves karancskeszi lakos ellen.
A két férfi 2021. június 26-án 23 óra körül a település belterületén, az egyik ingatlan előtt hangos szóváltásba keveredett. A vitát követően a 39 éves gyanúsított egy bajonettel a hasán megsebezte, majd ököllel többször megütötte a 29 éves férfit, aki mindeközben egy karóval bántalmazta vitapartnerét és annak hozzátartozóját. A gyanúsítottak és a 39 éves férfi hozzátartozója az elsődleges orvosi vélemény alapján könnyű sérülést szenvedtek, azonban a súlyosabb sérülés elmaradása kizárólag a véletlennek volt köszönhető.
A bejelentést követően a rendőrök a két férfit elfogták, a rendőrkapitányság épületébe előállították, és gyanúsítottként hallgatták ki őket.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld
A Wizz Air rendszerei a hét közepén tervezett karbantartás miatt átmenetileg leállnak
2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld
Portfolio.hu: Brüsszel kemény üzenetet küldött a magyar kormánynak
Brüsszel egyértelművé tette, hogy a Barátság vezetéket ért dróntámadás okozta károkért Oroszország felelős
2026. Február 24. 10:26, kedd | Belföld
Holnap éjfélig még benyújtható a katabevallás
A kisadózóknak 2026. február 25-éig kell nyilatkozniuk a 2025-ben megszerzett bevételükről. A nyilatkozat pár perc alatt elkészíthető, és online beadható.
2026. Február 24. 07:35, kedd | Belföld
Választás 2026 - Orbán Viktor: amíg nem jön az olaj, nincs pénz Ukrajnának
Amíg nem jön az olaj a Barátság kőolajvezetéken, addig nincs pénz Ukrajnának

