Hírek
2020. Május 13. 09:52, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Jelentős volt az ingatlanpiac visszaesése áprilisban is
Áprilisban is jelentős, 58 százalékos volt a visszaesés az ingatlanpiaci adásvételek számában a tavalyihoz képest, de márciushoz mérve már élénkebb volt a vevői érdeklődés és a befektetői aktivitás is
– olvasható a Népszava szerdai számában. Ez utóbbival kapcsolatban a lap azt írja, a Duna House keresletindexe 2 százalékponttal emelkedett.
A bizonytalanabb piaci környezetben hosszabb ideig tart eladni a lakásokat: a paneloknál három, a téglalakásoknál négy hónappal is számolni kell. A vevők pedig a tavalyinál többet, akár 6-9 százalékot is le tudnak alkudni az árból – írja az újság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Megkezdődött az új elektromos Mercedes-Benz C-osztály sorozatgyártása a kibővített kecskeméti gyárban
2026. Július 14. 09:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: a választók döntését hajtottuk végre
A választók döntését hajtotta végre a magyar Országgyűlés az alaptörvény tizenhetedik módosításával
2026. Július 14. 07:34, kedd | Belföld
Elfogadták az alaptörvény tizenhetedik módosítását
Elfogadta az Országgyűlés hétfőn az alaptörvény tizenhetedik módosítását, amelynek értelmében a hatálybalépést követő napon Sulyok Tamás köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
