Hírek
2011. Július 02. 14:45, szombat |
Bulvár
Forrás: STOP
J. Lo: csoda, hogy imádják a fenekem?

Jennifer Lopez szerint az angolok teljesen odavannak méretes hátsójáért.
Az énekesnő szerint manapság a feneke London egyik beszédtémája.
"Azt kell mondanom, sehol a világon nem foglalkozik a hátsómmal senki, csak Londonban. Mikor az Egyesült Királyságba jövök, mindenki rápörög a témára" - mondta Lopez a Heat magazinnak.
Az énekesnő-színésznő nem foglalkozik kerek idomaival, szerinte ezt megteszik a rajongók. "Nem, én sosem gondolok rá. Helyettem megteszitek ti!"
Jennifer hetedik stúdióalbumát áprilisban jelentette meg Love? címmel, s elismerte, hogy gondolkodik egy világkörüli koncertsorozaton - de azt is tudja, hogy a turné veszélyeztetné pozícióját az American Idol tehetségkutató műsorban.
"Ez egy olyan téma, amiről már rengeteget gondolkodtam, és beszélgettem. Szerintem ezzel az új albummal lehetséges egy nagyszabású turné" - mondta J.Lo Alan Carr-nek.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 20. 09:15, szerda | Bulvár
Elpusztult Szása, a Fővárosi Állat- és Növénykert kistigrise
Elpusztult Szása, a Fővárosi Állat- és Növénykert négy hónapja született kistigrise - közölte az intézmény kedden.
2025. Augusztus 14. 07:37, csütörtök | Bulvár
Sziget - Rekordmennyiségű sátrat adományoztak a Máltai Szeretetszolgálatnak a látogatók
Idén minden korábbi évhez képest kevesebb gazdátlan kempingfelszerelést hagytak hátra maguk után a Sziget fesztivál résztvevői, de rekordmennyiségű sátrat, matracot és takarót adtak le a gyűjtőpontokon
2025. Augusztus 13. 07:27, szerda | Bulvár
OMSZ: komolyabb beavatkozásra nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, 1500 esetben nyújtottak segítséget
Komolyabb mentőbeavatkozásokra eddig nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, rendkívüli esemény nem történt - közölte az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) kedd délután az MTI-vel.