Hírek
2017. Március 23. 13:35, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Gyerekre uszította a kutyáját egy nő Hajdúsámsonban
Megharapott egy kisfiút Hajdúsámsonban egy kutya, miután a gazdája kiengedte az utcára, mert zavarta őt a kerékpározó gyerekek hangoskodása - közölte a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtószolgálata szerdán.
A közlemény szerint kedden kora délután Hajdúsámsonban egy nő vitatkozott az utcán kerékpározó gyerekekkel, mert szerinte hangosan játszottak. Az asszonyt ezután az udvarában láncon tartott kaukázusi juhász kutyájával kiment az utcára, majd az állatot elengedte a láncról. Az egyik kisfiú elszaladt, de a kutya utolérte, beleharapott a combjába, majd behúzta egy bokorba. A nő ekkor odament és a kutyáját elhúzta a gyerektől.
A könnyebben megsérült kisfiú hazaszaladt, édesapja pedig felhívta a rendőrséget. A rendőrök azonosították a kutya gazdáját, egy 40 éves debreceni nőt. Sz. Sz.-né ellen - aki beismerő vallomást tett - súlyos testi sértés kísérletének megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 27. 14:00, szerda | Belföld
Magyar Péter felmentette a TEK főigazgatói tisztségéből Hajdu Jánost
Magyar Péter május 27-vel felmentette Hajdu János tábornokot a Terrorelhárítási Központ (TEK) főigazgatói pozíciójából - tudatta a kormányfő kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 27. 12:00, szerda | Belföld
Megjelent a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működésének felülvizsgálatáról szóló kormányhatározat
A kormány felülvizsgálja a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működését. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyben jelent meg kedden.
2026. Május 27. 11:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: költségvetési biztost kap az MTVA és az NMHH
2026. Május 27. 09:00, szerda | Belföld
Meteorológia: szerdán hevesebb zivatarok lehetnek a nyugati és a keleti határszélen
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki szerdán a Dunántúl nyugati, délnyugati részein és az északkeleti határ közelében - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéséből.
