Hírek
2017. Október 08. 09:14, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Gázszivárgás miatt két társasházat kiürítettek Berettyóújfaluban
Gázkiáramlás miatt két társasházat kellett kiüríteni Berettyóújfaluban, a Mártírok utcában vasárnapra virradóra, a hatóságok a környező utcákat lezárták a forgalom elől - tájékoztatta a katasztrófavédelem az MTI-t.
Vasárnap reggelre a gázszolgáltató szakemberei kijavították a hibát, mindenki visszatérhetett otthonába, a környező utcákban ismét megindult a forgalom.
Korábban két társasház húsz lakásából harminc embernek kellett ideiglenesen elhagynia az otthonát, mert a földből kiálló gázcsonkból áramlott a gáz.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!
2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld
Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok
ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.
2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld
Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés
Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.
2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal
A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre