Hírek
2018. Január 31. 14:09, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Felszállás közben lezuhant egy kétszemélyes helikopter Zircen
Felszállás közben visszazuhant a földre egy kétszemélyes kis helikopter Zircnél szerdán - közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
Azt írták, a felszállás közben lebegő üzemmódban levő helikopter körülbelül hatméteres magasságból zuhant vissza a földre a Zirc melletti Tündérmajornál.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a balesetben ketten sérültek meg, a műszaki mentést a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányításával a veszprémi hivatásos és a zirci önkormányzati tűzoltók végzik.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld
Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját
Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld
KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt
2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.
2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld
Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról
A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -
2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld
Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj
Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.
