Városlista
2026. július 14, kedd - Őrs

Hírek

2021. December 15. 13:01, szerda | Belföld
Forrás: mti

Étrendkiegészítőt hívtak vissza a forgalomból

Étrendkiegészítőt hívtak vissza a forgalomból

Szintetikus gyógyszerhatóanyaggal való szennyeződés miatt visszahívták a forgalomból a Tornado elnevezésű étrend-kiegészítőt - tájékoztatott a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) kedden.

A hatóság termékvisszahívás adatbázisa szerint a kínai eredetű termék importőre, a cseh Perome s.r.o. értesítette a forgalmazó Perfect Play Kft.-t a visszahívásról. A visszahívás a 2023. szeptember 6-i minőségmegőrzési idejű étrendkiegészítőre vonatkozik.

A Nébih kéri a vásárlókat, hogy az érintett terméket ne fogyasszák el.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni

Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.

2026. Július 14. 09:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: a választók döntését hajtottuk végre

A választók döntését hajtotta végre a magyar Országgyűlés az alaptörvény tizenhetedik módosításával

2026. Július 14. 07:34, kedd | Belföld

Elfogadták az alaptörvény tizenhetedik módosítását

Elfogadta az Országgyűlés hétfőn az alaptörvény tizenhetedik módosítását, amelynek értelmében a hatálybalépést követő napon Sulyok Tamás köztársasági elnök megbízatása megszűnik.