Hírek
2012. Április 03. 07:03, kedd |
Belföld
Forrás: OrintPress
Emel a MOL - újabb történelmi benzinárcsúcs szerdától
Öt forinttal nő a benzin ára a hazai töltőállomásokon szerdától, így harmadik hete ismét csúcsot dönt a benzinár.
A benzin országos átlagos ára 450 forintra emelkedik. A gázolaj átlagára 442 forint marad - értesült a holtankoljak.hu piaci forrásokból.
A múlt héten 4 forinttal nőtt a benzinár, és 2 forinttal csökkent a gázolajé. A holtankoljak.hu adatai szerint az eltérés a legolcsóbb és a legdrágább töltőállomások árai között elérheti literenkénti 30 forintot is a benzin- és a gázolajár esetében is. Tavaly ilyenkor 383 forint volt a benzin országos átlagos ára, a gázolajé pedig 375 forint.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Megkezdődött az új elektromos Mercedes-Benz C-osztály sorozatgyártása a kibővített kecskeméti gyárban
2026. Július 14. 09:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: a választók döntését hajtottuk végre
A választók döntését hajtotta végre a magyar Országgyűlés az alaptörvény tizenhetedik módosításával
2026. Július 14. 07:34, kedd | Belföld
Elfogadták az alaptörvény tizenhetedik módosítását
Elfogadta az Országgyűlés hétfőn az alaptörvény tizenhetedik módosítását, amelynek értelmében a hatálybalépést követő napon Sulyok Tamás köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
