Hírek
2019. Április 06. 08:21, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Emberölés történt Sajószentpéteren, elfogták egy nőt és egy férfit
A rendőrök elfogtak egy férfit és egy nőt, akiket azzal gyanúsítanak, hogy sajószentpéteri otthonában megöltek egy idős férfit pénteken – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Janasóczki Attila, a megyei rendőrségi szóvivő korábbi tájékoztatása szerint sajószentpéteri otthonában holtan találtak egy 83 éves férfit, a rendőrök bűncselekmény gyanúja miatt indítottak nyomozást.
A péntek esti közleményben az áll: a nyomozás során annak megalapozott gyanúja merült fel, hogy a bűncselekményt az elhunyt férfi egyik hozzátartozója és annak barátnője követte el. A rendőrök elfogták a két gyanúsítottat, kihallgatták, majd őrizetbe vették őket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
