Hírek
2020. Január 18. 07:09, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Eljárás indult egy hamis engedélyekkel játszó labdarúgó és edzője ellen
Közokirat-hamisítás miatt indult eljárás egy hamis engedélyekkel játszó labdarúgó és edzője ellen - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon pénteken.
Közölték: a 18 éves sportoló egy november 3-i, Zircen rendezett mérkőzésen úgy lépett pályára, hogy őt a 41 éves edzője egy másik játékos adataival kiállított versenyengedély és az ahhoz tartozó sportorvosi engedély bemutatásával szerepeltette.
A rendőrség a játékos és az edző ellen is közokirat-hamisítás miatt indított eljárást - írták.
A Magyar Labdarúgó Szövetség megyei igazgatóságának honlapja szerint november 3-án Zircen Zirc-Csabrendek megyei másodosztályú férfi labdarúgó-mérkőzést játszottak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Lannert Judit: a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák vannak az új oktatáspolitika fókuszában
Az új szemlélet középpontjában a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák állnak - közölte az oktatási és gyermekügyi miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Az EU jóváhagyta a Magyar Fejlesztési Bank számára előirányzott kétmilliárd eurós magyar állami tőkeinjekciót
Az Európai Bizottság, az uniós állami támogatási szabályok alapján, jóváhagyta a Magyarország által a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) számára nyújtott kétmilliárd eurós, mintegy 760 milliárd forintos tőkeinjekciót
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.
