Hírek
2018. Július 11. 07:11, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Csökkent az üzemanyagok ára
A Mol bruttó 3 forinttal csökkentette a 95-ös benzin és bruttó 2 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát.
A csökkentéssel a benzin literenkénti átlagára 399 forintra, a gázolajé pedig 408 forintra mérséklődött.
Az üzemanyagok ára legutóbb múlt pénteken változott, egyaránt 3-3 forinttal emelkedett, a benziné 402 forintra, a gázolajé pedig 410 forintra literenként.
Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.
A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Lannert Judit: a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák vannak az új oktatáspolitika fókuszában
Az új szemlélet középpontjában a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák állnak - közölte az oktatási és gyermekügyi miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Az EU jóváhagyta a Magyar Fejlesztési Bank számára előirányzott kétmilliárd eurós magyar állami tőkeinjekciót
Az Európai Bizottság, az uniós állami támogatási szabályok alapján, jóváhagyta a Magyarország által a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) számára nyújtott kétmilliárd eurós, mintegy 760 milliárd forintos tőkeinjekciót
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.
