Városlista
2025. november 20, csütörtök - Jolán

Hírek

2021. Július 23. 12:02, péntek | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Betonfalnak ütközött egy autó a büntetőfékező miatt

Betonfalnak ütközött egy autó a büntetőfékező miatt

A balesetet okozó sofőrt a fővárosi rendőrök közúti veszélyeztetés bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki, és bevonták a jogosítványát is.

Az M3-as autópálya bevezető szakaszán a Hungária körút irányába közlekedett két autó 2021. július 21-én korán reggel. Egyikük a belső sávból, másikuk a külső sávból egyszerre sorolt be a középső sávba. A két autó közel volt egymáshoz, de nem ütköztek össze – részletezte az esetet a rendőrség.

A Peugeot ezután a középső sávból tovább sorolt a belső sávba, ekkor a Dacia sofőrje visszavágott elé, majd hirtelen szándékosan vészfékezte járművét, így akarta megbüntetni a Peugeot vezetőjét a korábbi manőverért.

A Peugeot-t vezető férfi elrántotta a kormányt, hogy elkerülje az ütközést, de megcsúszott, és a betonfalnak ütközött. A sofőr könnyű sérüléseket szenvedett.
A Daciát vezető 38 éves K. Krisztián ellen a Budapesti Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Főosztály közúti veszélyeztetés bűntett megalapozott gyanúja miatt indított eljárást; a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, és intézkedtek jogosítványa bevonására.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 20. 07:31, csütörtök | Belföld

Ingatlanfejlesztők: 2025 a lakáspiaci fordulat éve lett Magyarországon

2025. November 20. 07:29, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: ahhoz, hogy győzni tudjunk, mindenkire szükségünk lesz

Ahhoz, hogy győzni tudjunk, mindenkire szükségünk lesz - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán Vácrátóton, ahol részt vett a kormánypártok háborúellenes aláírásgyűjtésén.

2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld

Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját

Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld

KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt

2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.