Városlista
2025. november 20, csütörtök - Jolán

Hírek

2018. Március 26. 12:48, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Baleset miatt lezárták az M1-es autópályát Bicskénél

Baleset miatt lezárták az M1-es autópályát Bicskénél

Baleset miatt teljes szélességében lezárták az M1-es autópálya főváros felé vezető oldalát Bicskénél, torlódásra kell számítani - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn.

A police.hu-n azt írták, délelőtt a belső szalagkorlátnak ütközött és felborult egy járműszerelvény, a rakománya pedig az útra szóródott. A jármű vezetője könnyebben megsérült.

A forgalmat a 39-es kilométernél az 1-es útra terelik, az autópályára a 27-es kilométernél lehet visszatérni.

Címkék: Autópálya, baleset, M1

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 20. 07:31, csütörtök | Belföld

Ingatlanfejlesztők: 2025 a lakáspiaci fordulat éve lett Magyarországon

2025. November 20. 07:29, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: ahhoz, hogy győzni tudjunk, mindenkire szükségünk lesz

Ahhoz, hogy győzni tudjunk, mindenkire szükségünk lesz - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán Vácrátóton, ahol részt vett a kormánypártok háborúellenes aláírásgyűjtésén.

2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld

Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját

Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld

KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt

2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.