Hírek
2016. Április 02. 08:30, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Az Eger-rali megzavarásával fenyegetőzött egy nő
Közveszéllyel fenyegetés bűntette miatt indított eljárást a rendőrség egy egerszóláti nő ellen, aki levélben azzal fenyegetőzött, hogy megzavarja az Eger-rali szombati versenynapját
- közölte a police.hu-n a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság. Az asszony a helyi ügyészségre küldte a levelet pénteken, amely azt tartalmazta, hogy ismeretlenek meg akarják zavarni az Eger körzetében szombaton tartandó autóversenyt és "semmilyen eszköztől nem riadnak vissza".
A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói egy napon belül azonosították a levél feladóját és előállítottak a főkapitányságra.
Az 57 éves nő kihallgatásakor beismerő vallomást tett, de a levél megírására magyarázattal nem szolgált. Az otthonában tartott házkutatáskor a nyomozók semmi olyan eszközt nem találtak, ami alkalmas lett volna a verseny megzavarására - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
