Városlista
2026. május 27, szerda - Hella

Hírek

2011. December 09. 14:10, péntek | Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség

A Posta is mobilfekvenciát szeretne

A Posta is mobilfekvenciát szeretne

Pénteken a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) képviselői közjegyző és az érintett cégek jelenlétében bontották fel a 900 MHz-es frekvenciasáv árverésére beérkezett jelentkezéseket.

A pályázók között ott volt a Magyar Posta Zrt is

A jelentkezéshez szükséges dokumentációt a jelentkezés időrendje szerint az alábbi cégek adták be: Telenor Magyarország Zrt., Magyar Posta Zrt., RCS&RDS S.A., Vodafone Magyarország Zrt., Magyar Telekom Nyrt., Viettel Group. A beadott dokumentumok formai és tartalmi vizsgálata 2012. január 2-ig lezárul. A hatóság – amennyiben indokolt –, hiánypótlásra hívja fel a jelentkezőket. Az érvényes árverési dokumentációt benyújtó jelentkezők nyilvántartásba vételére és kihirdetésére 2012. január 2-án kerül sor – tudatta az NMHH.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 27. 07:10, szerda | Belföld

OGY - Magyar Péter: közös jelszavunk az önmérséklet

Amikor az ország bajban van, legyen a közös jelszavunk az önmérséklet! - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben napirend előtt.

2026. Május 26. 10:00, kedd | Belföld

Mol: zavartalan a hazai kerozinellátás, biztosított a repülőterek működése

A magyarországi repülőgépüzemanyag-ellátás stabil és zavartalan - reagált a Mol a sajtóban megjelent légi közlekedést és a kerozinellátást érintő hírekre hétfőn.

2026. Május 26. 07:34, kedd | Belföld

Kelenföldi mozdonytűz - Mávinform: megindult a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon

Megindulhatott a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon, miután elvontatták a korábban kigyulladt és fennakadásokat okozó mozdonyt - közölte a Mávinform hétfő este a honlapján.